D.B. Sweeney

Daniel Bernard Sweeney

6,5
1 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby D.B. Sweeney

UWIELBIAM TEGO AKTORA! zauroczył mnie w filmie "Na ostrzu" i tak juz mi zostało! :)

użytkownik usunięty
Lucynica

popieram :) szukam wszedzie filmow z jego udzialem ale naturlanie moge sobie ze Stanow sprowadzic bo u nas puchy ....

Uwielbiam go od Memphis Belle, więc przez te ...naście latek udało mi zdobyć parę jego filmów. W święta na TVN leciał Superfire, a parę miesięcy wcześniej na jedynce puścili A Day in October.
W listopadzie ITI wznowiło na dvd Uprowadzenie, można je dostać na merlinie i Memphis Belle też. Więc nie takie znowu puchy.
Chociaż mogliby by gdzieś powtorzyć Harsh Realm, bo brak mi dwóch odcinków.

użytkownik usunięty
hetman

oj puchy bo na DVD to niewiele moge dostac mam raptem tcztery filmy w tym Ślicznotkę i Uprowadzenie, na szanowną telewizję to sie pewnie nie doczekam prędzej puści mi po raz enty Szklaną pułapkę niz Wielki pożar .. ale nie trace nadziei i badam programy i zapowiedzi DVD :)
pozdrawiam i ide po raz kolejny obejrzeć Slicznotkę :)

Hurra, mam cały Harsh Realm, ale oczywiście nie dzięki szanownej telewizji, tylko dzięki Amazon. Szkoda że dziś dopiero czwartek, ale jutro nockę mam z głowy. pozdrawiam

użytkownik usunięty
Lucynica

wiem, że masz namiary na ten film, prosze Cię dogadajmy się jakoś i skręć mi go bo chce zrobić komuś prezent !

czesc
Zastanawiam się jak ci pomóc; jeśli chcesz go kupić, wystarczy wejść na ebay, jest już polska wersja, zarejestrować się i skorzystać z oferty. Znalazłam ponad 50 dvd z Harsh Realm.
hetman

użytkownik usunięty
hetman

serdeczne dzięki wreście ktoś mi pomógł

Lucynica

Mnie też zauroczył w "|Na ostrzu" jak byłam smarkulą. I też mi tak zostało :)

Lucynica

Ja dopiero dzisiaj nadrobiłem i mnie Moira Kelly zauroczyła :). Świetny duet, szkoda, że film nieco zapomniany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones