PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6049}

Krótka piłka

Hard Ball
6,9 3 297
ocen
6,9 10 1 3297
Krótka piłka
powrót do forum filmu Krótka piłka

STAROCIE

użytkownik usunięty

Bardzo fajnie, że nasze kina, tudzież polscy wydawcy kupują takie zabytkowe filmy. (to była ironia !!!!!).
Może by tak zaczęli nowsze filmy, w krótszym czasie od światowych premier ściągać na nasze ekrany.
A tak to mówią, że w Polsce jest piractwo, nielegalne filmy w DivX-ie i narzekają na małą ilość widzów.
Dużo ludzi "dziękuje" za oglądanie starego filmu za np. 19zł (SILVERSCREEN).
Dalibyście tyle pieniędzy za obejżenie dwu- trzy- letnich filmów :) :) :)
Pozdrowionka. papa

Jasne, że tak jeśli byłby dobry. Filmy to nie wyścigi.

To jest właśnie zarąbiste, bo na DVD można znaleźć wiele klasyków, których nigdzie indziej nie dostaniesz i też wiele filmów których w życiu nie widziałeś (nie ważne dobrych czy złych, znanych czy mniej znanych) itp. uważam że stare filmy są potrzebne na DvD, bo właśnie z tego głównie słynie ten format (według mnie). A dla mnie to ważne bo robię kolekcje PEACE

ocenił(a) film na 10

No pewnie, ze dalabym, bo caly czas to robie. Na nowosci moge isc do kina.

ocenił(a) film na 8

Czy dałabym 19 zł za dwu-trzy-letni film? Dałam o wiele więcej za trzydziestoletnie, za dwudziestoletnie, cała szczęśliwa, że mogłam obejrzeć je w kinie. A swoją drogą film "Krótka piłka" bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 7

ogladanie filmów w kinie to teraz historia, dobry sprzęt w domu i mamy kino za darmo na własnej chacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones